WordPress Seo Hizmeti

 

SEO Nedir Ve Neden Önemlidir?
SEO (Search Engine Optimization) ya da Türkçe anlamıyla “Arama Motoru Optimizasyonu”

Arama motoru, kullanıcının aradığı anahtar kelimeyle milyonlarca site içinden en iyi eşleşen siteyi bulup sunan bir yapıdır. Arama motorları bu eşleştirmeleri yaparken internette bulunan tüm sitelerin haritasını çıkarır ve çeşitli kriterlere göre sınıflandırarak veri tabanına kaydeder.

Bunu yaparken alan adınızın uzantısı, alan adınızın kaç yıllık olduğu, site hızınız, anahtar kelimeleriniz, site başlığınız, sitenizin ne sıklıkla güncellendiği, kullanıcıların sitede kalma süreleri gibi birçok parametreye bakar.

Google Search Doğrulama

Sitenizin Search Console kayıt işlemlerini sizler için kısa bir süre içerisinde gerçekleştiriyoruz.

SSL Kurulumu Ve Önemi

Google’ın SSL kurulumu olan sitelere, SSL kurulumu yapılmamış olan sitelerden daha önde yer verdiğini biliyor muydunuz? SSL Kurulumunuzu sizin için gerçekleştiriyoruz.

Google Araçlarının Kullanımı

Sitenizi aylık trafiğini görebilmeniz için gerekli kayıt işlemlerini yapıyor, yazılar oluştururken hangi araçlardan yararlanmanız gerektiği konusunda eğitim veriyoruz

Seo Dostu Kalıcı Bağlantılar

Sitenizin Url kısmında ki eklerin randomla ya da saçma kelimlerle oluşması sitenizin google başarısını olumsuz etkilemektedir. Sizin için kalıcı bağlantı ayarlarınızı yapılandıralım.

SEO Dostu Tema Seçimi

Tema seçimi konusunda dikkat edilmesi gereken en önemli etkenlerden biri Seo Uyumluluğudur. Doğru Temayı seçebilmeniz için yanınızdayız.

Site Hızlandırma Ve Önemi

Site yükleme süreniz 3 saniyenin üstünde ise elendiniz demektir. Google’da üst sıralara çıkabilmenin en önemli aşamalarından biri site hızıdır. Site Hızlandırma konusunda destek veriyoruz.

Orjinal İçeriklerin Önemi

Website kullanıcıları her ne kadar başka sitelerden yazılar alarak öne çıkacaklarını düşünseler de aslında olay tam tersidir.
Google içerik çalan insanları geri plana atar!!!

Görsel Optimizasyonları

Herhangi bir görsel yüklerken dümdüz yükleyemeyeceğinizi bilmelisiniz. Çeşitli araçlardan yararlanmalısınız. Bu araçların kullanımı konusunda hızlı bir eğitim veriyoruz.

©
2023 UX Themes

Terms Privacy Cookies