WORDPRESS Dünya’nın 1 Numaralı İçerik Yönetim Sistemidir

 

60 milyondan fazla insan WordPress platformunu kullanarak kendi web sitesini oluşturdu.  Web’in %43’ü, hobi bloglarından çevrimiçi en büyük haber sitelerine kadar WordPress kullanıyor.

WordPress sizlere benzersiz web siteleri tasarlamak için kullandığımız en favori araçlardan birisidir. WordPress platformunun sadeliği ve çekici bir arayüzü sayesinde, tüm kullanıcıların web sitesini bağımsız olarak yeni içeriklerle sorunsuz bir şekilde güncellemelerini sağlamıştır.

 

WordPress Temaları Ve Eklentiler

 

İhtiyaçlarınıza göre, benzersiz bir WordPress teması oluşturacağız. Ayrıca, Web Sitenizin tüm cihazlarda iyi bir görünüme sahip olması ve kullanımı için tema seçeneklerini hayalinizde ki web sitesine göre uyarlayacak ve duyarlı tasarım kullanacağız. Tema’nın yetersiz kaldığı durumlarda ise WordPress eklentileri ile tüm ihtiyaçlarınıza çözüm üreteceğiz.

Kurulum ve Özelleştirme

Benzersiz şablonlar ve temalar

Tasarım ve geliştirme

Taşıma ve çok dilli web siteleri 

Mobil şablon tasarımı

Sorun giderme ve yükseltme

WordPress CMS’nin Faydaları

 

Ekibimiz, müşterilerimiz için mükemmel bir ürün ile sonuçlanan dünyanın en iyi İçerik Yönetim Sistemi olan WordPress Platformunda engin bir deneyime sahipler.

  • Kullanıcı için esnek ve kolay kullanım sunuyor
  • Özelleştirme ve yükseltme imkanı tanıyor
  • Duyarlı mobil web siteleri
  • SEO dostu, arama motorları tarafından kolayca indekslenir
  • Harika sosyal ağ entegrasyonu
  • Mükemmel destek (çok sayıda eklenti ve widget)

Motivasyonu yüksek ve eğitimli geliştiricilerden oluşan ekibimiz, sizin için benzersiz WordPress temaları ve çözüm odaklı eklentiler oluşturur veya isteğiniz üzerine mevcut temaları değiştirir.

©
2024 UX Themes

Terms Privacy Cookies