HAYALİNDEKİ SİTE‘den almış olduğunuz herhangi bir hizmetten rahatsızlık duyarsanız, almış olduğunuz hizmeti iade edebilirsiniz. Hizmeti satın aldığınız tarihten itibaren 30 gün içinde iade talebinde bulunabilirsiniz.
Hizmet iadesi istekleriniz koşulsuz kabul edilecektir. Bunun için: Whatsapp iletişim butonumuz aracılığıyla, veya iletişim sayfamız aracılığıyla bize mesaj atmanız yeterlidir. ( Neden hizmeti iade ettiğinizi kısaca açıkladığınız bir mesaj tercih edilecektir.)

İade Koşulları

1-)Normal şartlarda ücretli olarak edinebileceğiniz bazı ürünleri belirli zamanlar içerisinde müşterilerimize, satın aldıkları paketin yanında hediye ederiz. Eğer Müşteri daha sonrasında ürün iade talebinde bulunursa hediye edilen ürünün ücreti, iade edilecek tutardan düşülür. Eğer size bir alan adı ve tema hediye edilmişse, size hediye edilen temaya el konulur. Tema ücreti sizden kesilmez. Yalnızca satın alım sürecinde ALAN ADI bizim tarafımızdan hediye edilmişse, ALAN ADI ücreti, ödemiş olduğunuz tutardan düşülür.

2-)Harici olarak yapılan iade taleplerinde, bizden ekstra bir hizmet satın almamışsanız iade konusunda hiç bir sorun yaşamayacaksınızdır.

3-)İade talebinde bulunduğunuz tarihten itibaren 1 Hafta içerisinde paranız iade edilecektir.

4-)Web Tasarım Hizmetinin

sacası: Alan adı bizim tarafımızdan hediye edilmemişse ve siz satın alım tarihinden sonraki 30 gün içerisinde iade talebinde bulunmuşsanız, iade talebiniz 1 hafta içerisinde onaylanır ve paranız size eksiksiz olarak iade edilir.

©
2023 UX Themes

Terms Privacy Cookies